Administracja CMS Joomla!

Masz za dużo na głowie i brakuje Ci czasu na administrację Twojej strony? Potrzebujesz wsparcia, ale nie bardzo wiesz komu możesz powierzyć to zadanie? Zostaw to nam! Mamy 12 lat doświadczenia.

 

Twoja strona zbudowana jest w oparciu o system zarządzania treścią? Masz dostęp do jej zaplecza i samodzielnie aktualizujesz treści? To prawdziwa wygoda i świetna sprawa.

 

Pamiętaj jednak, że Twoja strona wymaga opieki. Należy ją aktualizować nie tylko pod względem zawartości merytorycznej, ale również oprogramowania, wykonywać kopie bezpieczeństwa i zabezpieczać przed atakami hakerskimi. Możesz robić to samodzielnie, albo zlecić taką usługę.

 

Atak hakerski na stronę firmową to naruszenie wiarygodności firmy. Zawirusowana strona przez wiele miesięcy może działać pozornie bez zmian. Jednym z symptomów może być nieprzyjemna niespodzianka na stronie wyników wyszukiwania Google. Jak często sprawdzasz co wyświetla się w Google po wpisaniu nazwy Twojej firmy? Nasz autorski system zrobi to za Ciebie co 5 minut!

 

Dla właścicieli stron zbudowanych w oparciu o CMS Joomla! stowrzyliśmy dedykowaną usługę, o której przeczytasz na stronie bluecoyote.pl.

 

W skład usługi administracji Joomla! wchodzą następujące czynności:

 

Stały monitoring strony internetowej

Strona jest sprawdzana co 5 min. Jeśli z jakiegoś powodu nie działa, jesteśmy o tym informowani przez wiadomość e-mail i sms, co pozwala nam na niezwłoczne podjęcie działań naprawczych.

 

Ochrona przed atakami

Na stronie instalujemy Firewall, którego celem jest ochrona przed popularnymi atakami hakerów. Każdy atak jest odnotowywany w logach, a atakujący zostaje zablokowany.

Automatyczne kopie zapasowe

Instalujemy system automatyzacji kopii zapasowych. Kopia taka jest wykonywana cyklicznie o zdefiniowanych przez nas dniach/godzinach.

Usuwanie infekcji po ataku

Jeśli strona zostanie zaatakowana, podejmujemy czynności, w ramach których w pierwszym kroku usuwamy infekcję, a w następnym - wdrażamy zabezpieczenia strony na przyszłość.

Aktualizacja wszystkich komponentów, modułów, dodatków

Dbamy o to, aby na stronie były zainstalowane zawsze aktualne wersje oprogramowania.

Aktualizacja CMS Joomla!

Wykonujemy aktualizację systemu CMS do najnowszej wersji w danej linii wydawniczej.

Monitoring strony w Google Search Console

Strona podłączona jest do systemu Google Search Console w celu monitorowania jej indeksacji, występowania błędów, zaleceniach Google dotyczących poprawy indeksowania strony w wyszukiwarce Google.

 

Dla wszystkich właścicieli stron internetowych, którzy troszczą się o bezpieczeństwo swoich stron internetowych mamy prezent - Miesiąc wakacji od administracji!